12 Points
Category: How To

Fotorecepte: DMT ekstrakcija pēc modificētā Lazyman's teka

(edit)

Tālāk aprakstīts, kā no 250 g Mimosa hostilis saknes mizas iegūt ~2,5 g DMT kristālu. Ja izmanto mazāku izejvielas daudzumu (vai lielāku), izdaliet (vai pareiziniet) visu ar attiecīgu skaitli.


Nepieciešamais:


 1. 250 mg sausas Mimosa hostilis saknes mizas (MHRB).
 2. 2 litri 15-30% NaOH šķīduma (2 pudeles "Kurmja")
 3. 750 ml šķiltavu benzīna (6 pudeles benzīna "Komet")
 4. 200 g NaCl (vārāmā sāls)
 5. Liels caurspīdīgs trauks no inerta materiāla, kur to visu satilpināt, - ideālā gadījumā no stikla. Ja nav liela stikla trauka, var izmantot nerūsējoša tērauda katlu (nekādā gadījumā neko emaljētu un neko no alumīnija, jo sārms reaģē ar alumīniju eksotermiskā reakcijā). Tērauda katla trūkums ir tas, ka tas nav caurspīdīgs. Tāpēc benzīna nosmelšanai vēlāk var izmantot caurspīdīgus traukus, kur pārliet katla satura augšējo kārtu.
 6. Kafijas dzirnaviņas (uzmanīgi - var pārkarst!). Ja nav kafijas dzirnaviņu, var iztikt ar vienkāršu sasmalcināšanu, bet tad būs vajadzīgs vairāk laika, lai sārms sadalītu mizu.
 7. Liela pipete - atvieglo nosmelšanu
 8. Gumijas cimdi, aizsargmaska, aizsargbrilles - drošībai (nav obligāti, bet tā ir veselīgāk)
 9. Koka karote vai stikla maisāmais kociņš
 10. Liels, plakans trauks (divi - vēl labāk, trīs - vēl labāk) - izgarošanai
 11. Avīzes, lupatas, salvetes - tīrībai
 12. 2 naži - kristālu nokasīšanai
 13. Precīzi svari - dozēšanai

Nepieciešamais laiks: ~24 h

Samaļ MHRB pulverī un ieber katlā. 


N7V83.jpg

y4E8G.jpg
Citur rakstīts, ka jāatdala iekšējā miza no ārējās un jāizmanto tikai iekšējā miza, bet var droši malt visu. Kad viss ir samalts, pielej 2 litrus NaOH šķīduma un rūpīgi samaisa. Rezultāts izskatās šādi - gluži kā tukšums, kurā jūs ievilks DMT.wZ8D.jpg


Atstāj šo mazutveidīgo masu uz nakti izšķīst. Nākamajā rītā tā izskatās šādi.


7Ocj8.jpg


Šis melnais caurums simbolizē jūsu prāta neziņu, ko kā netīrumus jūs atstāsiet aiz sevis, dodoties DMT hiperspeisā.


Nākamais solis ir šim šķidrumam piejaukt 200 g vārāmās sāls un maisot to izšķīdināt. Rekomendēju maisīšanas laikā izmantot aizsargmasku, cimdus un aizsargbrilles. Izmantotās vielas tomēr nav ļoti veselīgas.


nPi8F


Kad sāls ir izšķīdis, pielej 250 ml benzīna un maisa 3 minūtes.


3y7j


Atstāj radušos emulsiju saslāņoties uz pusstundu. Pēc tam atkal maisa 3 minūtes, lai pēc iespējas vairāk DMT difundētu benzīna slānī, un atkal atstāj emulsiju uz pusstundu nostāties.


Pēc pusstundas caurspīdīgo benzīna slāni UZMANĪGI nosmeļ (vai atsūc) zemā, plakanā traukā. Šādiem traukiem ir lielāka izgarošanas virsma, tāpēc benzīns izgaro ātrāk.


uUV49b54P9


NB! Ir ļoti svarīgi, lai nosmelšanas (vai atsūkšanas) laikā ar benzīnu netiek nosmelts brūnais sārma šķidrums. Tas ir sūds, ko mēs nevēlamies pīpēt.


Šajā situācijā es izlīdzējos ar glāzi un burku. Kad benzīns ir nosmelts, brūno atlikumu ielej atpakaļ katlā un izskalo stikla traukus (burku un glāzi). Ja pipetē ticis brūnais šķidrus, izskalo arī pipeti.


Līdz ar to ir pabeigts 1. ekstrakcijas cikls.


2. ekstrakcijas ciklā atkal pielej 250 ml benzīna, 3 minūtes maisa, pusstundu gaida, atkal 3 minūtes maisa un pusstundu gaida, tad nosmeļ tādā pat veidā kā iepriekš. Brūno atlikumu ielej atpakaļ katlā. Izskalo burku un glāzi.


3uFLT


 3. ciklā atkārto to pašu.


X2BEy


Zīmīgi, ka ar katru nākamo ciklu ir arvien vairāk caurspīdīgā slāņa un arvien mazāk brūnā slāņa.


Var veikt arī 4. un 5. ciklu. Tādējādi tiks iegūts vairāk DMT kristālu, bet arī ar 3 cikliem var iegūt 2,5 g un tas ir vairāk nekā viens cilvēks spēj izpīpēt gada laikā (un nesajukt prātā).


Kad viss benzīns ir nosmelts plakanajā traukā, tas izskatās šādi.


5KDHk.jpg


Ja uzmanīgi ieskatīsities, redzēsit, ka jau pēc dažām stundām sāk izgulsnēties kristāli.


z6IkJ


Nākamajā rītā, kad viss benzīns ir izgarojis, rezultāts izskatās šādi.


lIpcY

PLs6u


Sakasiet kristālus un izmantojiet prātīgi! Nepārdozējiet, izturieties ar cieņu pret "DMT garu" un nepiedāvājiet cilvēkiem, kas nav tam gatavi!


UNPoi


Citi Somnambula raksti: http://goo.gl/4vnBHQ


Write Reply